Magazynowanie nie musi wymagać dużych nakładów finansowych, a niższa cena nie oznacza usług, z jakości których nie będziemy zadowoleni. Wręcz przeciwnie! W artykule nakreślę możliwości oraz korzyści płynące z użytkowania hal namiotowych.

Hale namiotowe – czym są, co je wyróżnia

Hale namiotowe są tzw. obiektami tymczasowymi, w pełni prawnymi  obiektami budowlanymi, których użytkowanie aktualnie jest wyróżniającą się formą zagospodarowania powierzchni na magazyny.  Hale namiotowe charakteryzują się szerokimi możliwościami zastosowania. Jednak należy wyróżnić możliwości dla hal magazynowych, ze względu na dynamikę rozwoju przedsiębiorstw, jak również konkurencyjność cenową.

Jeżeli porównamy je z betonowymi magazynami, te z góry skazane są na przegraną. Należy podkreślić niższą cenę od tradycyjnych, betonowych budynków magazynowych, a skuteczności hal namiotowych dodaje fakt, że są bardziej innowacyjne oraz można je bez problemu dopasować do nowych pomysłów przedsiębiorcy.

Zalety i korzyści, czyli dlaczego zainwestować w hale… 

W prowadzeniu działalności bardzo ważnym elementem jest oczywiście jakość oferowanych usług, czy produktów, przy zachowaniu ostrożności pod względem wkładu finansowego. Coraz częściej możemy skorzystać z alternatywnych pomysłów, które nie ustępują jakością tradycyjnym metodom w inwestowany projekt. Argumentem jest to, że korzysta z nich wiele firm, również sieciowych korporacji, z bardzo dużym budżetem. Niewielkie i początkujące przedsiębiorstwa również mogą korzystać w pełni z jakości namiotów do magazynowania produktów. Jako niewątpliwą kolejną zaletę można wymienić demontaż, który nie wymaga wielkiego nakładu sił, oraz ponownego złożenia według nowych potrzeb. To wyróżniająca się cecha, która przewyższa w użytkowaniu hale wykonane z betonu.

Istnieje również możliwość rozbudowy, dzięki czemu hale namiotowe możemy powiększyć do rozmiarów kompleksowego obiektu logistycznego. Do zalet również można zaliczyć możliwość wynajmu hal namiotowych, a sam montaż również jest dopisany do korzyści: jest szybki, łatwy w serwisowaniu i wykonany według założeń przedsiębiorcy. Uznani i doświadczeni producenci proponują również pomoc w tym zakresie. 

Są również idealnym rozwiązaniem dla wydarzeń plenerowych, np. podczas imprez firmowych, wydarzeń sportowych, czy nawet zwykłych pikników. W ostatnim czasie stają się coraz bardziej modne wesela w plenerze, gdzie również wykorzystuje się właśnie tego typu zadaszenie, które oferują producenci tych produktów i usług. Jak widać mogą być wykorzystywane „doraźnie”, ale co ważniejsze – w dłuższej perspektywie, jako magazyny.  

Namioty halowe jako udana inwestycja

Poza korzyściami, o których pisałem powyżej, ważnym elementem dla inwestycji w firmę, poza oczywistą możliwością zakupienia hali, jest również opcja wynajmu. Wybór firmy, która oferuje tego typu usługi również jest bardzo ważna. Wybierając producenta, który używa certyfikowanych materiałów oraz może pochwalić się dokumentami potwierdzającymi najwyższą jakość wykonywanych zleceń, mamy pewność, że hala namiotowa wykonana będzie, co bardzo ważne, zgodnie ze sztuką budowlaną. Jako producenta, którego oferta zadowoli zarówno początkujące i niewielkie firmy, aż po rozwinięte przedsiębiorstwa jest Protan Elmark.

Warto dodać, że korzystając z usług producenta jakim jest wyżej wymieniona marka, cena za kupno lub wynajem hali jest korzystniejsza, a potrzeby klientów realizowane są z wielu gotowych propozycji, ale przede wszystkim istnieje możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji, miejsce położenia firmy. Uwzględnienia również rozwiązania proponowane przez klienta w projekcie hali namiotowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here