Zabawa i tworzenie niezwykłych rzeczy z klocków to nie tylko domena chłopców. Dziewczynki również uwielbiają konstruowanie budowli, pojazdów, robotów, opiekę nad ludzikami i wszystko, co z kreatywnością związane. By podarować dziecku godziny wspaniałej rozrywki, warto wybrać odpowiedni zestaw klocków, który z pewnością przypadnie do gustu. Jakie Lego jest najbardziej lubiane przez dziewczęta?

Magiczny świat elfów – zestawy LEGO Elves

Niezwykła historia zwyczajnej dziewczynki, która przez przypadek trafia do magicznego świata elfów. Pomaga im w walce ze złymi goblinami i ich królem, przy okazji wspólnie szukając magicznych przedmiotów, pozwalających na powrót do jej świata.

Te niezwykłe przygody wciągają do wspólnej, wielogodzinnej zabawy, szczególnie że łatwo jest się utożsamiać z główną bohaterką Emily – sprawia to, że dzieci włączają w to prawdziwe emocje i przeżywają wszystko, co odgrywają za pomocą klocków.

Zestawy LEGO dla dziewczynek umożliwiają zbudowanie np. wielkiego sterowca krążącego po niebie, latającego zamku ukrytego w chmurach, domku na drzewie czy małych fortec złych goblinów. To niezwykle ładne klocki, utrzymane w spójnej, leśnej kolorystyce – doskonale łączą się ze sobą w większe elementy.

zestawy LEGO Elves

Zaczarowane przygody księżniczek Disneya – LEGO Disney Princess

Która z młodych dam nie chciała kiedykolwiek zostać prawdziwą księżniczką, która przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, ma zabawnych zwierzęcych przyjaciół i wszędzie gdzie się pojawia, czyni dobro? Teraz to możliwe, dzięki zestawom klocków dla dziewczynki wraz z ulubionymi postaciami z bajek – Krainy Lodu, Syrenki Arielki, Zaplątanych czy Pięknej i Bestii.

Zbudowanie zamku skutego lodem z najpopularniejszej bajkowej piosenki Elsy, wysokiej wieży, z której uciekała na swoich długich włosach Roszpunka czy świątecznego statku Arielki to gwarancja wielogodzinnej zabawy, która rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka, ucząc przestrzennego myślenia, cierpliwości i pomysłowości.

A może wspólnie stworzycie coś praktycznego? Świetnym prezentem może okazać się własnoręcznie skonstruowana szkatułka na biżuterię z bohaterami ukochanej na całym świecie bajki – Krainy Lodu. Tutaj oprócz samego konstruowania, radość niesie także codzienne używanie – można tam schować ulubioną bransoletkę czy wisiorek.

LEGO Disney Princess

Propozycja dla najmłodszych – LEGO Duplo

To odpowiednie rozwiązanie dla maluszków, które dopiero uczą się wspólnej zabawy i łączenia ze sobą elementów. Duże klocki, wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego, zmniejszają ryzyko połknięcia. Utrzymane są w jasnej, wesołej kolorystyce, zachęcającej do układania.

Możecie wspólnie stworzyć zagrodę dla zwierząt, sklepik, dworzec kolejowy i wiele, wiele innych! Zachęć dziecko do tworzenia, a zestawy LEGO Duplo dla dziewczynki zagwarantują długą, rozwijającą rozrywkę!

Klocki LEGO – idealny pomysł na prezent dla każdego dziecka

Jak widać, klocki mogą stanowić wspaniały prezent nie tylko dla chłopców, ale również dla dziewczynek. To mądry wybór, wpływający na rozwój dziecka, dający jego kreatywności pole do popisu. Najważniejsze to dowiedzieć się, co obdarowywana osoba lubi najbardziej – ukochana postać z bajki z pewnością wywoła wielki uśmiech na buzi!

Pełną ofertę klocków Lego znajdziecie na: https://www.empik.com/lego

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here