Aukcje maszyn i przedmiotów poleasingowych, dostępne na stronie https://www.klaravik.pl/, to świetny sposób na to, by stać się posiadaczem wysokiej jakości sprzętu rolniczego za naprawdę nieduże pieniądze. Poniższy poradnik poruszy kwestię tego, na co z pewnością warto zwrócić uwagę.

Najciekawsze maszyny poleasingowe – co warto kupić?

Za niewielką cenę można nabyć auto terenowe z prawdziwego zdarzenia. Mowa o na przykład o Suzuki Santana, który wszechstronnością wcale nie ustępuje średniej klasy traktorom. Dostępnych jest jeszcze kilka aukcji z pojazdami tego typu. Oferują one napęd na cztery koła i przyzwoity poziom komfortu. Są to auta produkcji japońskiej lub niemieckiej, więc nie należy martwić się o dostępność części zamiennych czy awaryjność. Często dołączany jest do nich pług i akcesoryjne oświetlenie, są to wręcz idealne maszyny do odśnieżania dróg i ścieżek. Przykładowe Suzuki posiada również posypywarkę elektryczną. Można zasilić ją solą lub piaskiem. Klaravik Polska specjalizuje się w tego typu maszynach, toteż zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości warto zapytać się pracujących tam ekspertów o radę.

Maszyny rolnicze i pokrewne

Profesjonalne firmy z branży budowlanej i rolniczej oferują na licytacjach swoje floty maszyn, dzięki czemu zawsze możemy mieć pewność, że nabywamy pojazd ze sprawdzonego źródła. Tradycyjnie dużym zainteresowaniem cieszą się wózki widłowe jak na przykład Mitsubishi RB16NC, pochodzący z firmy z branży budowlanej. Stale dostępne są także większe wózki, jak Lancer HSL z czterocylindrowym silnikiem Perkinsa. Maksymalny udźwig to aż 6 ton, masa własna – 9,3 tony.

Inne ciekawe aukcje

Warto stale przeglądać oferty w poszukiwaniu przedmiotów związanych z budownictwem i rolnictwem. Interesującym urządzaniem może być zdzierak / przecinarka do płytek Wolff. To idealny pomysł na rozpoczęcie kariery w wielu branżach i dobry sprzęt na sam początek. Dostępne są też mniejsze przedmioty: zwijane przedłużacze, walizka kluczy Schmith, agregat, imadło czy naświetlacze LED.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here