Z perfumami trzeba się obchodzić w odpowiedni sposób.

Luksusowe zapachy potrzebują odpowiedniego otoczenia, aby zachować swój aromat na długi czas. Istnieje długa lista rzeczy, które źle działają na perfumy, a wśród nich nadmierna wilgoć, ciepło, światło i powietrze znajdują się na pierwszych miejscach czynników, których należy unikać podczas przechowywania perfum. Jeśli twoje perfumy są wystawione na działanie któregokolwiek z tych szkodliwych elementów, szybko stracą siłę aromatu, odbarwią się, szybciej wyparują lub nabiorą brzydkiego zapachu. Najlepszym sposobem na utrzymanie świeżości perfum jest przechowywanie ich we właściwym miejscu.

Naomi Campbell to perfumy dla kobiet kwiatowo-owocowe

Podobnie jak żywność w puszkach, perfumy mogą trwać naprawdę długo, dopóki nie zostaną otwarte. Pierwsze użycie wprowadza tlen do zapachu, powodując jego rozcieńczenie i utlenienie z czasem. Większość zapachów może trwać do dwóch lat po pierwszym spryskaniu, więc pamiętaj o tym, kiedy warto kupić nowe perfumy i pożegnać się ze starymi. Światło słoneczne lub sztuczne, może zmienić skład chemiczny perfum i zniszczyć ich kompozycję zapachową. Upewnij się, że przechowujesz swoje perfumy w ciemnym miejscu, zamiast robić z nich centralny element dekoracji na półce czy komodzie.Podobnie jak światło i powietrze, wilgoć może również zniszczyć cenne zapachy. Wilgotność negatywnie wpływa na składniki perfum i może wywołać niepożądaną reakcję chemiczną. To sprawia, że łazienki nie są odpowiednim miejscem do przechowywania perfum. Perfumy warto przechowywać w oryginalnym pudełku, w którym je zakupisz, dlatego nie wyrzucaj go po przyniesieniu perfum do domu.

Pudełka do pakowania perfum są odpowiednio wykonane, aby chronić ich zawartość i chronić je przed światłem.Zakrętka do butelki perfum również ma swoje zadanie, jeśli chodzi o zachowanie esencji zapachu przez długi czas. Zaledwie kilka godzin bez nasadki może zrujnować skład chemiczny zapachu i spowodować ich parowanie. Zapachy kwiatowe i owocowe to naomi campbell perfumy bardzo często wybierane są przez kobiety lubiące aromaty takie jak piwonia, róża, jaśmin, gruszka czy czarna porzeczka podkreślone ambrą, piżmem i wanilią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here