Przeszczep włosów czy peruka – co wybrać?

0
882

W naszym salonie niejednokrotnie pojawiają się osoby, u których niedawno zdiagnozowano łysienie plackowate, androgenowe, telogenowe lub też inne problemy trychologiczne, takie jak chociażby nadmierne wypadanie lub tez niekontrolowane przerzedzanie się włosów. Pragną one wiedzieć, z jakich opcji mogą one skorzystać, aby zamaskować ten fakt i czy korzystniejsze będzie nabycie peruki syntetyczne  czy też zdecydowanie się na przeszczep włosów. Zgodnie z prawdą informujemy naszych klientów, że o wiele bardziej korzystnym a jednocześnie znacznie mniej inwazyjnym rozwiązaniem jest wybór produktu naturalnego lub syntetycznego z naszej oferty?

Peruki są rozwiązaniem o wiele bezpieczniejszym, bowiem momentalnie po ich nałożeniu możemy poczuć się pięknie i młodo, natomiast po konsultacjach z naszymi przedstawicielami wszelkie niedoskonałości czy też niedociągnięcia można jak za dotknięciem magicznej różdżki usunąć w fazie końcowych przygotowań. Decydując się na przeszczep podejmujemy decyzję o poddaniu się relatywnie bolesnemu oraz inwazyjnemu zabiegowi polegającemu na wszczepieniu pod skórę głowy cebulek włosowych, które to wedle oczekiwań lekarzy za kilka lub kilkanaście tygodni mają stać się zaczątkami nowych włosów. Niemniej jednak, pamiętać należy że nie zawsze tak się dzieje, bowiem zabieg taki nie gwarantuje stuprocentowej skuteczności. Oznacza to, że istnieje ryzyko, iż po zakończeniu zabiegu, który kosztował nas niemało czasu, bólu i pieniędzy, okazać się może że terapii będziemy musieli poddać się ponownie jeżeli zależy nam na zadowalających i długotrwałych efektach.

Problemu tego nie znają osoby, które podjęły decyzję aby nabyć peruki w naszym salonie – zgodnie z prawdą informujemy, że mogą one zostać poddane pełnej personalizacji, co oznacza, że konsument ma znaczny wpływ na ich ostateczny wygląd i może określić ich długość, gęstość, odcień, czy w końcu styl upięcia. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by klient samodzielnie podjął decyzję odnośnie grubości i odcienia bazy monofilamentowej stanowiącej swoisty fundament systemu. Do wyboru jest tak wiele opcji, że jesteśmy przekonani, iż nawet najbardziej wybredni konsumenci znajdą w naszym katalogu coś dla siebie! Zachęcamy do wizyty w naszym przybytku również w sytuacji, gdy są Państwo zainteresowani nabyciem specjalistycznych akcesoriów oraz preparatów dedykowanych wyrobom naturalnym oraz powstającym z włókien syntetycznych wysokiej jakości!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here