Świece, świeczki, świeczuszki

0
873

Świece mają w sobie coś z magii. Mogą rozproszyć ciemności, dodać otuchy, stworzyć odpowiedni nastrój. Niewątpliwie należą do takich przedmiotów, które zawsze ma się gdzieś pod ręką. A przynajmniej powinno się mieć…

Domowa strefa relaksu, czyli świeczki zapachowe

Po ciężkim, zwariowanym dniu, nie ma chyba nic lepszego niż kąpiel w wannie pełnej piany. Wanna, piana… ale chyba czegoś tu brakuje. Oczywiście, świeczek! Najlepiej tych zapachowych. Dlaczego to właśnie świeczki są idealnym dopełnieniem naszego domowego SPA? Przede wszystkim, działają uspokajająco. Patrzenie w delikatny płomień przynosi nam wyciszenie i spokój. Jednocześnie podnosi nas na duchu i dodaje energii na kolejny dzień. Dodatkowo piękna woń świeczek zapachowych przywołuje odległe wspomnienia i łagodzi stres po całym dniu.

Gość w dom, świeczka na stół

Teściowie wpadają z wizytą, a w menu mamy tylko spaghetti… To nie musi skończyć się katastrofą. Trzeba, po prostu, nadać spotkaniu odpowiedni nastrój. Wystarczy postawić na stole świeczkę albo dwie, a zwyczajny posiłek zamieni się w uroczysty obiad lub kolację. Nawet w rodzinnym gronie, gdy chcemy omówić aktualne wydarzenia czy przekazać coś dla nas istotnego, dobrze jest stworzyć podniosły albo intymny klimat. Świeczki są w takich wypadkach nieocenione. Skąd wziąć tę odpowiednią? Jak dopasować ją do konkretnej sytuacji? Na szczęście w dzisiejszych czasach nie ma z tym problemu. Świeczki ciągle zyskują na popularności, więc w sklepach pojawiają się różne ich wersje.

Świeczki dopasowane do okazji

Świeczki, wprost idealnie komponują się z atmosferą świąt i innych, celebrowanych wydarzeń. Trudno wyobrazić sobie Gwiazdkę, Wielkanoc, Walentynki czy nawet urodziny, bez tego istotnego elementu. Zależnie od potrzeb; mogą podkreślić doniosłą chwilę, nadać powagi i uroczystego klimatu, Wybór w sklepach jest naprawdę ogromny, między innymi na stronie https://www.magicmug.pl/pl/ . Można tam znaleźć świece duże i małe, proste i kręcone, z wosku pszczelego i na bazie surowców ekologicznych. Są tam również świece bezzapachowe i zapachowe, wytworzone z wosku sojowego i zmieszane z naturalnymi olejkami eterycznymi. W Magic Mug można też zasięgnąć porady w kwestii dostosowania świeczek do konkretnych potrzeb i do ważnych momentów w naszym życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here