Jak odpowiednio zadbać o perukę lokowaną?

0
868

Jak wynika z naszych obserwacji, konsumenci  salonu perukarskiego Rokoko są w coraz większym stopniu zainteresowani personalizacją swoich peruk naturalnych oraz wykonanych z odpornych na działanie wysokich temperatur i uszkodzenia mechaniczne odpowiedników syntetycznych. Oznacza to, że częstokroć nie wystarcza im posiadanie standardowego wyrobu prosto z katalogu – pragną oni, by produkt taki stał się prawdziwie unikalny i niepowtarzalny, między innymi poprzez dostosowanie do osobistych preferencji jego stylu upięcia czy też grubości, długości lub koloru poszczególnych pasemek. Część klientów decydujących się na zakup peruki, czy to z powodów zdrowotnych czy też czysto estetycznych, stawia na wyroby lokowane.

Jest to rozwiązanie jak najbardziej intrygujące, bowiem burza pięknych, gęstych, zdrowych oraz elegancko układających się loków z całą pewnością przyciągnie zaciekawiony wzrok członków rodziny, przyjaciół, czy też znajomych. Musimy jednakże pamiętać, że z biegiem czasu oraz z uwagi na nieprzerwaną ekspozycję na czynniki zewnętrzne czy też niekorzystne warunki atmosferyczne, stan poszczególnych loków ulegać może pogorszeniu. Co w takiej sytuacji zrobić? Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami peruki o podwyższonej odporności na wysokie temperatury, nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z możliwości jakie oferują nam urządzenia generujące znaczne ilości ciepła, a więc przede wszystkim suszarki, prostownice, czy też lokówki. Przy ich pomocy możliwe jest bezproblemowe podkręcenie loków oraz nadanie im pożądanego wyglądu – tak w zaciszu własnych czterech ścian jak i korzystając ze wsparcia ekspertów zatrudnionych w renomowanym zakładzie medycyny estetycznej lub też salonie fryzjerskim.

W sytuacji, gdy nie dysponujemy wyrobami opisywanymi powyżej, bowiem zdecydowaliśmy się na bardziej tradycyjny produkt perukarski, okazać się może że najbezpieczniejszym sposobem pielęgnacji lokowanej peruki naturalnej lub syntetycznej będą…wałki. To właśnie one pozwolą upiększyć fryzurę i sprawić, że będzie się ona prezentowała o wiele bardziej atrakcyjnie, jednocześnie nie powodując ryzyka, że na skutek działania ciepła poszczególne pasemka ulegną przesuszeniu, staną się bardziej łamliwe, czy też w sposób zauważalny się zdeformują. Kiedy nie dajemy sobie rady z lokami samodzielnie lub tez uznamy, że tego typu fryzura w niepełnym stopniu podkreśla naszą aparycję, zawsze udać się możemy do ekspertów, którzy to w zaledwie kilka do kilkunastu minut całkowicie zmienią nasz styl uczesania wykorzystując w tym celu najwyższej jakości urządzenia oraz kosmetyki i środki pielęgnacyjne, które nie tylko nie uszkodzą naszej peruki, ale także dodadzą jej nowego, wysoce pożądanego blasku. Nic nie stoi także na przeszkodzie, byśmy całkowicie zmienili odcień naszego wyrobu, dostosowując go do okazji, obecnej pory roku, czy też obowiązujących w branży trendów. Jeżeli są Państwo zainteresowani realizacją rzeczonych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami lub też do bezpośredniej wizyty w naszym salonie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here